Demecseri Oktatási Centrum Berkeszi Tagintézménye

"Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel." Paulo Coelho

A tantestület profilja

A Berkeszi Tagintézményben 8 kinevezett pedagógus dolgozik, a DOC egyéb intézményegységeiből 3 fő áttanít. A nemek arányát tekintve a berkeszi állományban lévő 8 pedagógusból két férfi, ez az arány hozzávetőlegesen jellemző a mai magyar pedagógus társadalomra is. Sajnos kevés férfi választja, illetve marad meg a pályán. 2 fő tanítói, 6 fő tanári képesítéssel rendelkezik. Az én iskolai végzettségem a legmagasabb, egyetemi szintű. A tantestületből 2 fő tett szakvizsgát. A tanári karban sok a más településről bejáró nevelő, összesen 4 fő. A testület összetartó, az iskolai, valamint a községi rendezvényeken való aktív közreműködésünk is ezt bizonyítja.

Ebben a tagintézményben 1 munkaközösség dolgozik:  felsős munkaközösség. Ezek a kis közösségek nagyon jól működnek. A tantestületben szerencsére minden korosztály képviselteti magát. Mi idősebbek sok tapasztalatot adhatunk át a fiatal nevelőknek, illetve tőlük mi is sok új dolgot tanulhatunk. A kollégák szakmailag jól felkészültek, a szakos ellátottság 100%-os.

Alsós tanárok:

Kaszás Miklósné  2-3. o. tanító nénije

Horváth-Kaszás Henrietta  1-4. o. osztályfőnöke

Felsős tanárok:

Kaszásné Gurcsó Nóra 5-6.o. osztályfőnöke

László Mariann 7-8.o. osztályfőnöke

Szabó Péter

Szabó-Hegedűs Erika

Oszuszki Brigitta

Nagy Csaba

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 30